Zajímavosti

1 2   Následující   ››

22. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY A FIESTA 2018

bal Jsme hrdým partnerem 22. ročníku mistrovství České republiky v balónovém létání. Mistrovství České republiky v balónovém létání 2018  je událost nejen pro milovníky závodních horkovzdušných balónů. Krom závodních letů se diváci můžou těšit na balónovou fiestu (přehlídka netradičních tvarů balónů), večerní balónovou show (koordinované svícení hořáků/balónů za doprovodu hudby), až po bohatý doprovodný program , a to   odpolední program pro děti a večerní koncerty: Vašo Patejdl s kapelou, Martin Harich, Street69, Queen revival Princess . 
 

Agados s týmem Tomáše Ouředníčka

ouředníček Nákladní přívěs si s Ouředníčkem otestuje terén na největším africkém závodu!
 

Česko je velmoc přívěsů

PK 4 - obrázek č.8 Server idnes.cz píše o Agadosu!
 

Přívěs ADAM v pouštní africké rallye

2014_00_00_0081.JPG Sklopný přívěs ADAM vyniká robustností konstrukce a vysokou trvanlivostí. Tentokrát musel obstát v náročné africké poušti jako součást servisního automobilu české soutěžní posádky.
 

Zkušenosti s přívěsy Agados v balónovém létání.

let_priprava_11_____kopie.jpg Trvanlivost a robustnost přívěsů Agados se osvědčila i v takovém oboru jako balónové létání. Převoz balonu se často děje po doletu v náročných podmínkách mimo zpevněné cesty. Zde se velice osvědčují přívěsy VZ-26, VZ-30, VZ-31 i například velké přívěsy DONA. O zkušenosti se s námi podělil známý vzduchoplavec Honza Smrčka.
 

Největší flotila balónů v ČR jezdí na přívěsech AGADOS

balon_mesto.jpg Firma AGADOS se zabývá výrobou přívěsů pro balóny již od svého vzniku. Přívěsné vozíky pro balóny se musí vypořádat často i s jízdou mimo zpevněný terén. Nároky na spolehlivost a konstrukci jsou proto velmi vysoké.
 

Vyrobeno již přes 200.000 ks přívěsů

Kopie___PICT0218.JPG Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že firma AGADOS vyrobila v roce 2010 přívěsný vozík s pořadovým číslem 200 000. Věříme, že číslo 200 000 je důkazem, že všechny přívěsy v rukou jejich majitelů dobře sloužily a slouží. Děkujeme Všem zákazníkům za důvěru! I v následujících  letech se budeme snažit nepolevovat ve zvyšování kvality a přiblížit přívěsy potřebám všech zákazníkům.
 

Koňská hasičská stříkačka a přívěs ADAM

nahled.jpg Dalším důkazem hesla "S námi převezete všechno!" je přívěs ADAM vyráběný pro SDH Radňoves. Přívěs slouží především k přepravě technické rarity radňoveských hasičů. Převáží se na něm funkční dochovaná koňská ruční hasičská stříkačka v ČR. Zvolený přívěsný vozík ADAM je, podobně jako pro přepravu aut, vhodný pro přepravu stříkačky především díky své sklopné korbě. Oplachtovaný bok lze pomocí plynových vzpěr zvednout a vytvořit pod ním při špatném počasí zázemí na různých výstavách a soutěžích.
 
1 2   Následující   ››