Zajímavosti

1 2 3   Následující   ››

Pohled do zákulisí

NOVINKY_____kopie.jpg Pohled do zákulisí aneb nové video o naší společnosti a přívěsech Agados
 

Polní kuchyně AGADOS v pořadu WIFINA na ČT Déčko

PK 4 - obrázek č.8 Podívejte se na reportáž o polní kuchyni do dětského pořadu WIFINA na ČT Déčko.
 

22. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY A FIESTA 2018

bal Jsme hrdým partnerem 22. ročníku mistrovství České republiky v balónovém létání. Mistrovství České republiky v balónovém létání 2018  je událost nejen pro milovníky závodních horkovzdušných balónů. Krom závodních letů se diváci můžou těšit na balónovou fiestu (přehlídka netradičních tvarů balónů), večerní balónovou show (koordinované svícení hořáků/balónů za doprovodu hudby), až po bohatý doprovodný program , a to   odpolední program pro děti a večerní koncerty: Vašo Patejdl s kapelou, Martin Harich, Street69, Queen revival Princess . 
 

Agados s týmem Tomáše Ouředníčka

ouředníček Nákladní přívěs si s Ouředníčkem otestuje terén na největším africkém závodu!
 

Česko je velmoc přívěsů

PK 4 - obrázek č.8 Server idnes.cz píše o Agadosu!
 

Přívěs ADAM v pouštní africké rallye

2014_00_00_0081.JPG Sklopný přívěs ADAM vyniká robustností konstrukce a vysokou trvanlivostí. Tentokrát musel obstát v náročné africké poušti jako součást servisního automobilu české soutěžní posádky.
 

Zkušenosti s přívěsy Agados v balónovém létání.

let_priprava_11_____kopie.jpg Trvanlivost a robustnost přívěsů Agados se osvědčila i v takovém oboru jako balónové létání. Převoz balonu se často děje po doletu v náročných podmínkách mimo zpevněné cesty. Zde se velice osvědčují přívěsy VZ-26, VZ-30, VZ-31 i například velké přívěsy DONA. O zkušenosti se s námi podělil známý vzduchoplavec Honza Smrčka.
 
1 2 3   Následující   ››