Zajímavosti

1 2   Následující   ››

Agados s týmem Tomáše Ouředníčka

ouředníček Nákladní přívěs si s Ouředníčkem otestuje terén na největším africkém závodu!
 

Česko je velmoc přívěsů

PK 4 - obrázek č.8 Server idnes.cz píše o Agadosu!
 

Přívěs ADAM v pouštní africké rallye

2014_00_00_0081.JPG Sklopný přívěs ADAM vyniká robustností konstrukce a vysokou trvanlivostí. Tentokrát musel obstát v náročné africké poušti jako součást servisního automobilu české soutěžní posádky.
 

Zkušenosti s přívěsy Agados v balónovém létání.

let_priprava_11_____kopie.jpg Trvanlivost a robustnost přívěsů Agados se osvědčila i v takovém oboru jako balónové létání. Převoz balonu se často děje po doletu v náročných podmínkách mimo zpevněné cesty. Zde se velice osvědčují přívěsy VZ-26, VZ-30, VZ-31 i například velké přívěsy DONA. O zkušenosti se s námi podělil známý vzduchoplavec Honza Smrčka.
 

Největší flotila balónů v ČR jezdí na přívěsech AGADOS

balon_mesto.jpg Firma AGADOS se zabývá výrobou přívěsů pro balóny již od svého vzniku. Přívěsné vozíky pro balóny se musí vypořádat často i s jízdou mimo zpevněný terén. Nároky na spolehlivost a konstrukci jsou proto velmi vysoké.
 

Vyrobeno již přes 200.000 ks přívěsů

Kopie___PICT0218.JPG Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že firma AGADOS vyrobila v roce 2010 přívěsný vozík s pořadovým číslem 200 000. Věříme, že číslo 200 000 je důkazem, že všechny přívěsy v rukou jejich majitelů dobře sloužily a slouží. Děkujeme Všem zákazníkům za důvěru! I v následujících  letech se budeme snažit nepolevovat ve zvyšování kvality a přiblížit přívěsy potřebám všech zákazníkům.
 

Koňská hasičská stříkačka a přívěs ADAM

nahled.jpg Dalším důkazem hesla "S námi převezete všechno!" je přívěs ADAM vyráběný pro SDH Radňoves. Přívěs slouží především k přepravě technické rarity radňoveských hasičů. Převáží se na něm funkční dochovaná koňská ruční hasičská stříkačka v ČR. Zvolený přívěsný vozík ADAM je, podobně jako pro přepravu aut, vhodný pro přepravu stříkačky především díky své sklopné korbě. Oplachtovaný bok lze pomocí plynových vzpěr zvednout a vytvořit pod ním při špatném počasí zázemí na různých výstavách a soutěžích.
 

Napsali o nás: Hitem jsou sklopné přívěsy

629454_prives_vuz_vozik_auto.jpg Víte, proč se líný ztrhal? Protože nechtěl jet dvakrát... Přečtěte si článek v Blesku o trendech na trhu přívěsů.
 
1 2   Následující   ››