Novinky ve výrobním programu

akce_3.png Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás několik novinek ve výrobním programu. Přepravník minibagrů, sklopné přívěsy VZ, nový přívěs VZ-32 Expres, nové rozměrové varianty přívěsu DONA a nový přívěs VZ-27 O.

Dvounápravový jednostranný hydraulický sklápěč Athos

Kompaktní sklápěč Athos nově nabízíme i v dvounápravové variantě se zvýšenou celkovou hmotností 2000 kg.

Přívěs VZ-27 O nejen pro přepravu zvířat

nově je nabízená řada přívěsů VZ-27 O s ložnou plochou 2500x1500. V kombinaci s plastovým víkem přívěs neslouží pouze k přepravě zvířat, ale je i oblíbenou variantou např. k přepravě motocyklů nebo jako levnější varianta ke skříňovým přívěsům. Ke  všem přívěsům VZ-O lze navíc objednat boční dvířka.

Přívěs VZ O s plastovým víkem

Přívěsy řady VZ-26 a VZ-27 vyrábíme nově i v sklopné variantě

Překližkové přívěsy VZ 26 a VZ 27 je možno nově objednat i ve sklopné variantě, podobně jako přívěs VZ 31. Přívěs VZ-27 lze objednat i jako plato.

Přívěs VZ 27 plato je vhodný pro přepravu drobné zemědělské mechanizace, čtyřkolek a traktorů, sněžných skútrů apod. V ceně sklopných přívěsů řady VZ 26 a VZ 27 jsou 4 kotvící misky v podlaze přívěsu.

Sklopná varianta přívěsu VZ

Nový přívěs VZ-32 Expres

Jedná se o objemnější variantu menšího přívěsu VZ 22 Expres. Ložná plocha korby je o rozměrech 3000x1800. Výhodou je lehká a přitom pevná konstrukce.

Brzděný přívěs Expres

Přívěs VZ-31 pro přepravu minibagrů

Jedná se o přepravník minibagrů a jiné techniky. Tento přívěs lze vyrobit jak s železnými, tak hliníkovými nájezdy, alternativně lze vybavit výškově stavitelnou ojí. Ve standardním provedení je přívěs vyráběn s železnými nájezdy.

Přívěs VZ-31 pro přepravu minibagrů s výškově stavitelnou ojí

Nově rozměrové řady přívěsů DONA

Rozšířili jsme nabídku našich přívěsů DONA o nové rozměry ložné plochy dle Vaší poptávky. Přívěs DONA o ložné délce 4,15m, 5,0m, 5,7m, 6,1m a 6,6m nově nabízíme kromě ložných šířek 2,2 a 2,47 také v šířce 1,95m a 2,1m. V délce 3,8m a 4,15m také v šířce 1,7m.

Přívěs Dona Valník

Nástavba bočnic na oblíbenou řadu Handy

K přívěsům řady Handy je nyní možno objednat nástavbu bočnic o výšce 35cm. Tuto nástavbu je možno dodat i na starší přívěsy řady Handy.

Handy s nástavbou bočnic a překrývací plachtou