Náhradní díly

Vážení zákazníci,

náhradní díly na přívěsy zasíláme formou dobírky. Dodací lhůta na skladové zboží je obvykle do 4 dnů od dne písemné objednávky. K objednání zboží využívejte náš e-shop, je možné zaslat objednávku i na obchod@agados_cz (nezapomeňte uvést přesnou adresu a telefonní kontakt). K přepravě využíváme obvykle služeb České pošty (malé balíky) a přepravní společnosti PPL. Ke každé zaslané dobírce účtujeme přepravné. POZOR!!! Při přepravě rozměrných dílů (např. náprava, oje, ližina, apod.) činí poštovné 540,- Kč s DPH a více (dle místa doručení). K objednání můžete využít naše prodejce po celé ČR nebo obchodní domy (OBI, Hornbach, Bauhaus,UNI Hobby, Auto Kelly), kdy zboží bude doručeno do 14 dnů k našemu partnerovi.

Osobní odběr v podnikové prodejně AGADOS ve Velkém Meziříčí je možný.

Firma Agados používá výhradně značkové náhradní díly. Použitím necertifikovaných náhradních dílů na Vašem přívěsu odpadá možnost uplatnění reklamace. 

Kontaktní osoba pro objednávky náhradních dílů - Miroslav Zezula, tel.: 566 653 321, email: miroslav.zezula@agados_cz

Kompletní ceník náhradních dílů vč. dílů podvozků a karoserie ke Cenik_nahradnich_dilu_AGADOS_09_2012.pdf stažení zde

Vážení zákazníci, před odesláním objednávky nebo poptávky se prosím seznamte s obchodními podmínkami a dokumentem o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů. 

všeobecné obchodní podmínky podnikatel

všeobecné obchodní podmínky spotřebitel

souhlas se zpracováním osobních údajů