Náhradní díly

Vážení zákazníci,

z důvody inventury bude firma Agados, Velké Meziříčí dne 30.11.2018 uzavřena . V tuto dobu nebude fungovat prodejna, e-shop, servis, výroba a zpracování objednávek. Ve čtvrtek 29.11.2018 bude provoz na prodejně částečně omezen.

Náhradní díly na přívěsy zasíláme formou dobírky. Dodací lhůta na skladové zboží je obvykle do 4 dnů od dne písemné objednávky. K přepravě využíváme obvykle služeb České pošty a přepravní společnosti PPL. Ke každé zaslané dobírce účtujeme balné a přepravné. Osobní odběr v podnikové prodejně AGADOS ve Velkém Meziříčí možný.

K objednání zboží využívejte náš e-shop, je možné zaslat objednávku i na obchod@agados_cz (nezapomeňte uvést přesnou adresu a telefonní kontakt).

Firma Agados používá výhradně značkové náhradní díly. Použitím necertifikovaných náhradních dílů na Vašem přívěsu odpadá možnost uplatnění reklamace. 

Kontaktní osoba pro objednávky náhradních dílů - Miroslav Zezula, tel.: 566 653 321, email: miroslav.zezula@agados_cz

Kompletní ceník náhradních dílů vč. dílů podvozků a karoserie ke Cenik_nahradnich_dilu_AGADOS_09_2012.pdf stažení zde

Vážení zákazníci, před odesláním objednávky nebo poptávky se prosím seznamte s obchodními podmínkami a dokumentem o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů. 

všeobecné obchodní podmínky podnikatel

všeobecné obchodní podmínky spotřebitel

souhlas se zpracováním osobních údajů